fbpx

Odwiedź nas:  KCW w Silesii, Katowice, ul. Chorzowska 107 lub zadzwoń: 720 812 022

Karina Tomaszczak, lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie kierownik Przychodni, zajmuje się zabiegami endoskopowymi przewodu pokarmowego i układu oddechowego, opieką internistyczną i profilaktyką. Prywatnie właścicielka adoptowanej z Ukrainy suczki Misi, pasjonatka podróży i aktywnego trybu życia, motocyklistka

Paweł Wachowski, lekarz weterynarii

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
W Przychodni: zajmuje się chirurgią miękką, twardą oraz interwencyjną, przeprowadza konsultacje ortopedyczne, otacza pacjentów opieką internistyczną i profilaktyczną.
Prywatnie: współwłaściciel kota Grubego, 

Natalia Pawłyk, lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Jej pasja to weterynaria interwencyjna, a w szczególności szeroko pojęta chirurgia tkanek miękkich. Dodatkowo kieruje naszym bankiem krwi, przeprowadza kwalifikację dawców wśród psów i kotów.

Martyna Kudła, lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Jej główny zakres zainteresowań to dermatologia oraz hematologia. Lubi wyzwania w postaci trudnych przypadków diagnostycznych.
Miłośniczka wędrówek górskich, posiadaczka dwóch suczek: Arizony i Hery.

Marlena Witkowska, lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Dba o serduszka naszych psich i kocich pacjentów- prowadzi w przychodni konsultacje kardiologicznie. jej pasją jest diagnostyka obrazowa, między innymi USG jamy brzusznej, klatki piersiowej oraz RTG.

Marta Rzepa, lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
W przychodni zajmuje się konsultacjami internistycznym, dba o zdrowie jamy ustnej naszych pacjentów. Czuwa nad pacjentami padaczkowymi.
Prywatnie właścicielka adoptowanych 3 kotów Jinksa, Bentleya i Douglasa, suczki Kropki i klaczy Amelki.

Paulina Chmielowska, lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
W Przychodni zajmuje się leczeniem internistycznych przypadków oraz położnictwem i prowadzeniem ciąż, w międzyczasie konsultuje przypadki dermatologiczne.
Prywatnie właścicielka hodowli psiaków rasy Boston Terier.

Martyna Padjasek: lekarz weterynarii

konsultacje okulistyczne

Aleksandra Szmajdzińska: stażystka,
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
Lekarz szpitalny.

Karolina Michalik, office manager

Serce pierwszej linii naszej przychodni. Zawsze uśmiechnięta i opanowana, zajmuje się organizacją pracy przychodni podczas dyżuru oraz kontaktem z klientami. Zapalona miłośniczka rekonstrukcji historycznych, zwłaszcza okresu międzywojennego.
Prywatnie właścicielka trzech kotów Prezesa, Kiary i Łaski.

Anita Pawęzowska, obsługa rejestracji pacjentów

Mózg działań taktycznych w umawianiu pacjentów w terminarzu pracy przychodni. To dzięki niej w grafiku znajduje się czas dla każdego zwierzaka w potrzebie.
Prywatnie właścicielka trzech ukochanych psów Lary, Megy i Maxa.

Magdalena Zilberman, technik weterynarii

W Przychodni: zajmuje się przede wszystkim opieką nad pacjentami chorymi przewlekle, jest wsparciem lekarzy w procesach diagnostycznych podczas pobytu Waszego zwierzaka w szpitalu. 

Anna Zalewska, technik weterynarii

W Przychodni: zajmuje się opieką nad pacjentami szpitalnymi w stanie zagrożenia życia, oraz wykonywaniem badań z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. 

Emilia Masoń, technik weterynarii

W Przychodni: zapewnia zaplecze anestezjologiczne i opiekę nad pacjentem na sali operacyjnej. Czuwa nad prawidłowym przebiegiem znieczulenia u pacjentów podczas zabiegów chirurgicznych i wybudzania się po zabiegach. Monitoruje pacjentów podczas oddawania krwi do banku krwi i pilnuje ważności pobranych jednostek.

Agata Magiera: technik weterynarii

W Przychodni: zajmuje się hirudoterapią – leczeniem z wykorzystaniem hirudozwiązków śliny pijawek. Czuwa nad organizacją pracy lecznicy oraz banku krwi, opieką weterynaryjną nad pacjentami szpitalnymi oraz grafikiem pracy i zaopatrzeniem Przychodni. 
Prywatnie właścicielka szalonej Koki oraz uroczego Patyka.

Anton Yeremenko, technik weterynarii

W Przychodni: prawa ręka chirurgów, odpowiedzialny za przygotowywanie sali do zabiegów chirurgicznych oraz za sterylność narzędzi i materiałów. Czystość to jego drugie imię, a pierwsze skojarzenie z Antkiem to zapach Domestosu i Virkonu. Czuwa nad pacjentami po zabiegach i koordynuje pracę szpitala.

Zadzwoń! 720 812 022