fbpx

Odwiedź nas:  KCW w Silesii, Katowice, ul. Chorzowska 107 lub zadzwoń: 720 812 022

Karina Tomaszczak, lekarz weterynarii,

Współwłaścicielka Przychodni

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego w Olsztynie. Kierownik Przychodni, zajmuje się zabiegami endoskopowymi przewodu pokarmowego i układu oddechowego, opieką internistyczną i profilaktyką. Prywatnie właścicielka adoptowanej z Ukrainy suczki Misi oraz kotka Rysia, pasjonatka podróży i aktywnego trybu życia, motocyklistka

Natalia Pawłyk, lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Jej pasja to weterynaria interwencyjna, a w szczególności szeroko pojęta chirurgia tkanek miękkich. Dodatkowo kieruje naszym bankiem krwi, przeprowadza kwalifikację dawców wśród psów i kotów.
Po godzinach kocia mama Grubego i psia mama 7 psów!

Aleksandra Szmajdzińska, lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
W Przychodni zajmuje się stomatologią, w której stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych szkoleniach, oraz chirurgi zwłaszcza pacjentów wymagających zabiegów ratujących życie.
Prywatnie właścicielka pieska Czwartka

Ewa Gawron, lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Jej główny zakres zainteresowań to dermatologia. Lubi wyzwania w postaci trudnych przypadków diagnostycznych. Lekarz weterynarii kilku specjalizacji w tym zwierząt nieudomowionych!
Miłośniczka wędrówek górskich, posiadaczka charta Halsa, mopsa Klopsa i pomeraniana Loli, dwóch rudych kotów Carlosa i Rudej, agamy Dionizosa oraz żółwi Tuptusia i Samiego.

Magdalena Mika, lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
W Przychodni opiekuje się pacjentami przebywającymi na leczeniu stacjonarnym.

Paweł Wachowski, lekarz weterynarii

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
W Przychodni: zajmuje się chirurgią miękką, twardą oraz interwencyjną, przeprowadza konsultacje ortopedyczne, otacza pacjentów opieką internistyczną i profilaktyczną.
Prywatnie: współwłaściciel kota Grubego

Mateusz Kowalina, lekarz weterynarii

Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej
W przychodni zajmuje się wykonywaniem badań ultrasonograficznych naszych pacjentów oraz konsultacji kardiologicznych – nic się przed nim nie ukryje, jest w stanie znaleźć najmniejszą zmianę i widzi to czego normalni ludzie nie są w stanie zobaczyć. W wolnym czasie jest także wokalistą zespołu Snake Tracer. Prywatnie właściciel 2 kotów.

Marta Rzepa, lekarz weterynarii – obecnie na L4, nie przyjmuje pacjentów

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Prywatnie właścicielka adoptowanych 3 kotów Jinksa, Bentleya i Douglasa, suczki Kropki i klaczy Amelki.

Zuzanna Całyniuk, lekarz weterynarii

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
W Przychodni zajmuje się leczeniem internistycznych przypadków i prowadzeniem pacjentów z chorobami neurologicznymi. Prywatnie właścicielka pomeraniana Lucusia.

Martyna Padjasek, lekarz weterynarii

konsultacje okulistyczne

Agata Magiera, technik weterynarii

Współwłaścicielka Przychodni

W Przychodni: zajmuje się hirudoterapią – leczeniem z wykorzystaniem hirudozwiązków śliny pijawek. Czuwa nad organizacją pracy lecznicy oraz banku krwi, zajmuje się opieką weterynaryjną nad pacjentami szpitalnymi oraz grafikiem pracy i zaopatrzeniem Przychodni. Jej pasją jest desmurgia oraz leczenie trudno gojących się ran.

Po pracy zajmuje się działalnością na rzecz fundacji Chartom na pomoc
Prywatnie właścicielka Koki, Patyka i Dramy

Anna Zalewska, technik weterynarii, koordynator techników

W Przychodni: prawa ręka chirurgów, głównie spędza czas na sali chirurgicznej w asyście operacyjnej – ukończyła certyfikowany kurs asysty chirurgicznej, a dzięki zdobytej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu żaden zabieg jej nie straszny! Człowiek orkiestra, jest wszędzie i robi wszystko, po to by Wasi pupile czuli się u nas komfortowo.
Prywatnie właścicielka kotów Hiki i Ushi.

Emilia Masoń, technik weterynarii

W Przychodni: zapewnia zaplecze anestezjologiczne i opiekę nad pacjentem na sali operacyjnej. Czuwa nad prawidłowym przebiegiem znieczulenia u pacjentów podczas zabiegów chirurgicznych i wybudzania się po zabiegach. Monitoruje pacjentów podczas oddawania krwi do banku krwi i pilnuje ważności pobranych jednostek.
Prywatnie właścicielka suczek Flory i Bezy.

Emilia Polesz, technik weterynarii

W Przychodni: zajmuje się przygotowywaniem i pozycjonowaniem pacjentów do badań diagnostycznych – RTG oraz USG. Czuwa nad pacjentami szpitalnymi w stanie zagrożenia życia, oraz wykonywaniem badań z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Prywatnie właścicielka suczki Tary i kotki Lili.

Anita Pawęzowska, technik weterynarii

W Przychodni: zajmuje się przede wszystkim opieką nad pacjentami chorymi przewlekle, jest wsparciem lekarzy w procesach diagnostycznych podczas pobytu Waszego zwierzaka w szpitalu. Prywatnie właścicielka Lary, Megy i Maxa.

Bożena Piecha, technik weterynarii

W Przychodni: Sprawuje opiekę nad pacjentami szpitalnymi, pozabiegowymi oraz w stanach nagłych.
Prywatnie właścicielka pieska Fafika

Jan Bagiński, technik weterynarii

W Przychodni odpowiedzialny za pacjentów szpitalnych i rekonwalescentów po zabiegach. Zajmuje się pobieraniem prób do badań laboratoryjnych i przebiegiem informacji między Przychodnią a laboratoriami.

Nadia Dominiczak, technik weterynarii

W Przychodni odpowiedzialna za wykonywanie badań laboratoryjnych oraz pilnowanie przekazywania wyników właścicielom pacjentów. Jest wsparciem dla lekarzy podczas wizyt.
Prywatnie właścicielka 4 kotów, 2 psów i ślimaka afrykańskiego – Ciapka, Viseriona, Draco, Salema, Runy, Eris i Tymianka

Katarzyna Mieleszko, obsługa rejestracji pacjentów

Serce pierwszej linii naszej przychodni. Zawsze uśmiechnięta i opanowana, zajmuje się organizacją pracy przychodni podczas dyżuru oraz kontaktem z klientami. Dodatkowo pasjonatka groomingu psów.

Natalia Łuczka, obsługa rejestracji pacjentów

Mózg działań taktycznych w umawianiu pacjentów w terminarzu pracy przychodni. To dzięki niej w grafiku znajduje się czas dla każdego zwierzaka w potrzebie.

Sylwia Byrdy, kierownik operacyjny i manager Przychodni

Oaza spokoju i wsparcie dla zestresowanych właścicieli. Zajmuje się organizacją pracy Przychodni i dba o to żeby personel przeżył dyżur 🙂

Zadzwoń! 720 812 022