Odwiedź nas:  SmartPet, Katowice, ul. Chorzowska 107 lub zadzwoń: 32 760 56 18

SmartPet

Najwyższy standard leczenia zwierząt

Naszą misją jest polepszanie stanu zdrowia i komfortu życia pacjentów. Każdemu zwierzakowi zapewniamy najlepszą jakość opieki oraz profilaktyki zdrowotnej.

Wypracowane standardy leczenia

Wieloletnie doświadczenie w leczeniu zwierząt pomogło nam w wypracowaniu jednolitych standardów leczenia, ale również obsługi pacjenta. Zwracamy szczególną uwagę na to, żeby każdy zwierzak i jego właściciel poczuł się potraktowany właściwie i z należytą godnością.

Wszystko w jednym miejscu

Kompleksowe wyposażenie przychodni pozwala nam na leczenie różnego rodzaju małych zwierząt domowych – psów, kotów i gryzoni na najwyższym możliwym poziomie.

Ciągły rozwój

Nasi technicy i lekarze weterynarii, doświadczeni w zakresie medycyny weterynaryjnej małych zwierząt, są zawsze na bieżąco z nowinkami medycznymi, co więcej cały czas się dokształcają, aby jeszcze lepiej zadbać o Państwa podopiecznych.

Wygoda dla pacjentów i ich właścicieli

Dzięki naszej lokalizacji usługi weterynaryjne stają się jeszcze bardziej dostępne. Sąsiedztwo innych usługodawców w Silesia City Center pomaga właścicielom zwierząt w szybkim i łatwym załatwieniu wielu spraw w krótkim czasie.

U nas znajdą Państwo zawsze wolne miejsca parkingowe, a wizytę u lekarzy weterynarii można połączyć z zakupami w sklepie zoologicznym. Posiadamy także salon piękności dla zwierząt domowych oraz aptekę. Dzięki wcześniejszemu umówieniu wizyty ograniczamy również stres na jaki mogą być narażone zwierzęta w związku z niezbędnymi zabiegami.