Odwiedź nas:  SmartPet, Katowice, ul. Chorzowska 107 lub zadzwoń: 32 760 56 18

Usługi medyczne

Obsługa pacjenta

W SmartPet zajmiemy się kompleksowo zdrowiem Państwa psów, kotów, królików, kawii domowych, szynszyli. Każdy pacjent zostanie u nas otoczony szczególną opieką zgodną z jego potrzebami i wymaganiami gatunkowymi. Oferujemy również dzienny hotelik dla zwierząt, które z różnych powodów nie mogą zostać same w domu podczas nieobecności ich opiekunów.

W SmartPet mogą Państwo umówić wizytę korzystając z aplikacji mobilnej Animalki, dzięki której będziecie mieć również dostęp do wszystkich niezbędnych informacji zgromadzonych w elektronicznej książeczce zdrowia.

Aby zaimportować dane swojego zwierzęcia z naszej bazy pacjentów przy następnej wizycie zapytaj o kod rejestracyjny.

Aplikację dla systemu Android można pobrać tutaj a dla urządzeń iOS można pobrać tutaj.

Karta klienta pozwala Państwu i lekarzowi na szybki wgląd w całą historię leczenia zwierzęcia, co znacznie ułatwia i przyspiesza przebieg wizyty. To prosty sposób na zebranie całej dokumentacji medycznej w jednym miejscu.

W SmartPet istnieje możliwość przeprowadzenia zabiegów w trybie natychmiastowym. Przyjmujemy zwierzęta po wypadkach bez wcześniejszej konieczności umawiania wizyty. Udzielamy pomocy doraźnej i zabezpieczamy stan pacjenta oraz planujemy dalsze leczenie, jeśli są niezbędne kolejne działania. Jeżeli pacjent potrzebuje całodobowej hospitalizacji, przekierowujemy go do najbliższej kliniki świadczącej taką opiekę.

Żywienie zwierząt ma ogromne znaczenie dla ich prawidłowego rozwoju zarówno w okresie wzrostu, jak i dorosłym życiu. Utrzymanie pupila w dobrym zdrowiu często opiera się na odpowiednim doborze karmy. Przy różnej aktywności Państwa zwierząt, schorzeniach czy problemach skórnych należy dobierać odpowiednie sposoby żywienia. W naszym sklepie SmartPet mogą Państwo zakupić wszystkie niezbędne produkty żywieniowe pozwalające stosować dietę, która została zalecona przez naszych specjalistów. Mogą Państwo zamówić odpowiednią karmę lub kupić ją na miejscu w naszym sklepie.