Odwiedź nas:  SmartPet, Katowice, ul. Chorzowska 107 lub zadzwoń: 32 760 56 18

Usługi medyczne

Leczenie i operacje

Przychodnia weterynaryjna SmartPet dysponuje kilkoma gabinetami lekarskimi, pracownią RTG i salą operacyjną. Nowoczesny sprzęt medyczny pozwala na przeprowadzanie diagnostyki i operacji na najwyższym poziomie.

Diagnostyka

Badania diagnostyczne są niezbędne we właściwej opiece nad chorym zwierzęciem dlatego też sprzęt na jakim pracujemy spełnia najwyższe standardy gabinetów weterynaryjnych. Aby Państwa zwierzę mogło być poddane odpowiedniemu leczeniu nasi lekarze stosują wszelkie dostępne we współczesnej weterynarii metody diagnostyczne.

Leczenie

W przychodni SmartPet opieka na tym etapie opiera się na dobraniu metod najlepszych dla danego pacjenta po konsultacji z jego opiekunem. Mogą być Państwo pewni, że zostaniecie poinformowani o wszelkich niezbędnych działaniach jakie należy podjąć, a nasi lekarze wyczerpująco odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania wyjaśniając wszelkie wątpliwości.

Operacje

W przychodni SmartPet mamy do dyspozycji salę operacyjną wyposażoną w USG i RTG cyfrowe. Wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii miękkiej i twardej. Sam zabieg przeprowadzany jest przez jednego z naszych chirurgów i w zależności od sytuacji asystuje mu technik weterynaryjny lub drugi lekarz, dzięki czemu możecie mieć Państwo pewność, że wasz pupil znajduje się pod specjalistyczna kontrolą.
Informacje w jaki sposób należy przygotować zwierzę do zabiegu poda Państwu lekarz przy umawianiu terminu, dodatkowo można się z nimi zapoznać w zakładce przygotowanie zwierzęcia do badania. Po operacji pacjent przebywa w części szpitalnej przychodni i jest pod stałą obserwacją personelu do momentu wybudzenia i przekazania właścicielowi.

Proszę pamiętać, że w większości przypadków wymagana jest wizyta kontrolna w kolejnym dniu, aby monitorować przebieg rekonwalescencji.